Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Zwierzęta poszukują domów na całe życie. Musisz wiedzieć, że często wymagają one leczenia, operacji, długiego podawania leków. Niejednokrotnie są to psy sprawiające swoim obecnym opiekunom problemy wychowawcze. Opieka nad nimi wymaga czasu, wiele pracy, cierpliwości, a nader wszystko miłości.
Kilka razy przeszło Ci przez myśl, by na urodziny, święta czy rocznicę sprezentować bliskiej osobie szczeniaka lub kociaka? Przeczytaj, jak uchronić siebie, obdarowaną osobę i (przede wszystkim) czworonoga przed rozczarowaniem. Żywe zwierzę nigdy nie będzie dobrym prezentem. Wciąż potrzebujesz argumentów "za i przeciw"? Polecamy lekturę:
Bezdomność zwierząt to ogromny problem. Na szczęście istnieją ludzie, których głównym celem jest dzielna walka z nim. Każdy zna jakiegoś Miśka. Bo Misiek to po prostu każdy pies potrzebujący pomocy: rudy, biały, mały czy średniej wielkości, ale zawsze pragnący domu. Akcje informacyjne, fakty i mity o sterylizacji, uświadamianie mieszkańców stolicy... wszystko to znajdziesz na:
To akcja skierowana do wszystkich ludzi wrażliwych na krzywdę mniejszych braci. Porzucone, odrzucone, niechciane – wszystkie czworonogi zasługują na ciepły kąt w ciepłym domu i ciepłym sercu. Akcja adopcyjna odgrywa tutaj znaczącą rolę. Wejdź, zobacz, ile zwierząt z utęsknieniem czeka na człowieka, którego będą mogły bezinteresownie pokochać.
akcję wspierają: